antastyczne prace wykonane przez uczniów na zajęciach plastycznych 😍😍ktorych tematem przewodnim była mozaika z plasteliny 🤗🤗. Serdecznie zapraszamy na kolejne zajęcia, których celem jest pobudzanie kreatywności, wyobrażni oraz twórczej ekspresji dziecka, podczas zajęć dzieci mają możliwość zapoznania się z różnymi technikami plastycznymi. Koszt zajęć 8f / 60 minJuż wkrótce ruszamy z kolejnymi zajęciami dodatkowymi:Robotyka (kl 2-4) 13.30-15.30 (15f) na zajęciach dzieci budują swojego robota oraz programują go do wykonania zadań specjalnych. Zajęcia z robotyki uczą twórczego i przestrzennego myślenia, rozwijają zdolności matematyczne oraz wprowadzają w świat programowania.Robotyka z elementami tworzenia własnych gier (kl 4-7)13.30-15.00 (15f) dzieci poszerzaja swoją wiedzę z zakresu programowania i tworzenia gier, konstruują swoje roboty i ożywiają je do zadań specjalnych.Język włoski (od klasy 3 oraz dzieci starsze) 13.30-14.30 (6f)Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *